spodek1

mgr Anna Juszczyk

psychoterapeuta Gestalt w trakcie procesu certyfikacji. Uczestnik szkolenia certyfikacyjnego TRE – Trauma Release Exercises. Trener Biznesu, NLP i Rozwoju Osobistego (5 poziom EQF).

 

Anna JuszczykWykształcenie i doświadczenie: Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończyła całościowy kurs w zakresie Psychoterapii Gestalt w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Pracuje w oparciu o założenia kodeksu etycznego EATG i poddaje swoją pracę regularnej superwizji. Posiada 3 – letnie doświadczenie w psychoterapii. Współpracuje z NZOZ Pro Femina w Będzinie. Jako Gestaltystka, pracuje holistycznie; całościowo patrzy na człowieka: na jego historię życia, emocje, fizyczność, otoczenie zewnętrzne.
W ramach rozwoju bierze udział w szkoleniu certyfikacyjnym TRE. Metoda ta poprzez pracę z ciałem pozwala na uwalnianie napięć, traum i stresów, które kumulują się w każdym człowieku w zetknięciu z trudnymi doświadczeniami.

Dodatkowo zaangażowana w działalność w Fundacji Pro Femina, w której pełni funkcję Dyrektora, a także prowadzi psychoterapię indywidualną. Wg niej psychoterapeutka Gestalt, to nie tylko zawód, to przede wszystkim wybór drogi życiowej. Doświadczyła i wie, jak to jest pracować w dynamicznym i konkurencyjnym środowisku pracy ludzi biznesu. Nim została psychoterapeutą pracowała w firmach, gdzie zarządzała w obszarach zasobów ludzkich, marketingu.

Obszar pracy w Salvate:

 • Psychoterapia indywidualna dla osób doświadczających zaburzeń emocjonalnych i psychicznych:
  • Problemy zawodowe, wypalenie zawodowe, przeciążenie stresem,
  • Rozwój osobisty,
  • Kryzysy życiowe,
  • Problemy psychosomatyczne (dolegliwości fizyczne, choroby będące następstwem zdarzeń wywołujących emocje),
  • Nerwice, depresje, traumy.
 • Sesje grupowe i indywidualne TRE – praca z Ciałem (uwalnianie napięć, traum i stresów).
 • Warsztaty Rozwoju Osobistego. Autorka programów szkoleniowych, pracuje metodami aktywnymi korzystając z narzędzi zaczerpniętych z psychoterapii Gestalt i NLP.

Facebook